Rehabilitacja

Podstawowym warunkiem szybkiego powrotu do zdrowia po nabawieniu się kontuzji jest natychmiastowe rozpoczęcie programu usprawniania.

Czytaj całość

Rehabilitacja

Rehabilitacja sportowa

Intensywna rehabilitacja jest nieodzownym warunkiem powrotu do uprawiania sportu po przebytej kontuzji.

Czytaj całość

Rehabilitacja sportowa

Kinesiotaping

Kinesiotaping to rewolucyjna metoda leczenia, która w okresie terapii pozwala zachować pełen zakres ruchu.

Czytaj całość

Kinesiotaping

Maraton

Ukończenie biegu maratońskiego to wyczyn wyjątkowy, który powinien poprzedzony być solidnym i starannym przygotowaniem.

Czytaj całość

Maraton

Sezon zimowy

Sezon narciarski to okres wzmożonego wysiłku fizycznego dla organizmu, dlatego, aby uniknąć urazów, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie.

Czytaj całość

Sezon zimowy

Nigdy więcej kolejek

Zapisz się na wizytę i tym samym uniknij stania w tasiemcowych kolejkach oraz długiego oczekiwania na wolne terminy.

Twój termin online

Wejdź w zakładkę Umów się, dzięki której na bieżąco możesz śledzić dostępność wolnych terminów oraz elastycznie zmieniać daty zaplanowanych sesji.

Kupony zniżkowe

Dla każdego pacjenta przygotowane zostały kupony rabatowe do gabinetów medycyny estetycznej bądź jednorazowe wejściówki do nowoczesnej siłowni.

 • Rehabilitacja pooperacyjna

  Podstawowym warunkiem szybkiego powrotu do zdrowia po nabawieniu się kontuzji jest natychmiastowe rozpoczęcie programu usprawniania. Bezwłocznie wdrożona fizjoterapia zmniejsza ryzyko wystąpienia powikłań oraz pomaga w wyrobieniu dobrych nawyków ruchowych. Wczesny okres pooperacyjny trwa około dwa tygodnie i przeważnie kończy się wraz ze zdjęciem szwów.
  Czytaj więcej
 • Rehabilitacja sportowa

  Intensywna rehabilitacja jest nieodzownym warunkiem powrotu do uprawiania sportu po przebytej kontuzji. U sportowców szczególny nacisk kładzie się na uzyskanie pełnej kontroli mięśniowej i propriocepcji oraz wczesne wdrażanie charakterystycznych czynności ruchowych z danej dyscypliny sportowej po to, aby przełamać barierę psychiczną.
  Czytaj więcej
 • Kinesiotaping

  Kinesiotaping to rewolucyjna metoda leczenia, która w okresie terapii pozwala zachować pełen zakres ruchu. Stosowana w celu:
  złagodzenia bólu, poprawienia krążenia, ułatwienia drenażu limfatycznego poprzez mikroskopijne unoszenie skóry, obniżenia nadmiernego napięcia mięśni, poprawienia funkcji nadmiernie rozciągniętych mięśni, poprawienia propriocepcji.
  Czytaj więcej
 • Przygotowanie do maratonu Szczecin

  Ukończenie biegu maratońskiego to wyczyn wyjątkowy, który powinien poprzedzony być solidnym i starannym przygotowaniem. Osiągnięcie założonego celu wymaga skoncentrowaniu się nie tylko na części biegowej przygotowań, ale również na części sprawnościowej, czyli gimnastyce rozciągającej i gimnastyce siłowej.
  Czytaj więcej
 • Przygotowanie do sezonu zimowego

  Sezon narciarski to okres wzmożonego wysiłku fizycznego dla organizmu, dlatego, aby uniknąć urazów, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie. Starannie dobrany program ćwiczeń pozwala zminimalizować ryzyko kontuzji. Po pierwsze, program zakłada przygotowanie serca i płuc, tak aby odpowiednio zaopatrywały mięśnie w tlen podczas długotrwałego wysiłku, jakim jest czas spędzony na stoku.
  Czytaj więcej