Właściciel – Fizjoterapeuta

Jacek Suchanowski
Właściciel – Fizjoterapeuta
Absolwent WSR Warszawa. Ponadto w 2012 został dyplomowanym fizjoterapeutą sportowym. Wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywał na wielu szkoleniach specjalistycznych i kursach doszkalających z zakresu fizjoterapii, terapii manualnej oraz osteopatii w Polsce jak i zagranicą.

Prowadzi szkolenia z zakresu diagnostyki i leczenia stawu kolanowego, rehabilitacji stawu barkowego oraz treningu personalnego w spekcie medycznym.Uczestnik oraz mówca wielu sympozjów fizjoterapii. Zapraszany do wygłaszania artykułów oraz prowadzenia szkoleń z zakresu anatomii.

Doświadczenie zawodowe zbierane w najlepszych placówkach medycznych w Polsce. (CMS Warszawa, STOCER Konstancin Jeziorna). Współpracuję z renomowanymi klubami sportowymi oraz najlepszymi lekarzami w kraju.Pasjonat anatomii człowieka, stale poszerzający swoją wiedzę poprzez aktywne uczestniczenie w rozwoju rehabilitacji. Doceniany za swoją wnikliwość, wiedzę anatomiczną oraz spokój i ciepło w podejściu do pacjenta.

Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu, zespołów bólowych i przeciążeniowych oraz rehabilitacji pooperacyjnej.

Jacek Suchanowski – ZnanyLekarz.pl